STRONA GŁÓWNA         O NAS         OFERTA         KONTAKT         OFERTA - CENNIK         Mapa strony    
elektryk.pila.pl  >>  Oferta  >>  Kamery (monitoring)

Monitoring GSM

Najważniejsze są dla nas potrzeby klienta, dlatego też dostosowujemy instalacje do Państwa potrzeb z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Staramy się przewidzieć wszystkie możliwe do zaistnienia sytuacje, dlatego też wdrażane przez nas systemy telewizji przemysłowej cechują się szczególną dbałością o detale zarówno w aspekcie funkcjonalnym jak i technicznym.

Planując określony system telewizji przemysłowej staramy się określić wymagania użytkowe, jakie klient stawia tego typu instalacji. Dlatego etapem poprzedzającym nasza działania projektowe w aspekcie CCTV jest wywiadem z klientem na podstawie którego staramy się ustalić:

  • zagrożenia wymagające monitorowania,
  • strefy, które powinny być monitorowane oraz warunki środowiskowe panujące w każdej z nich,
  • cel monitorowania w określonych strefach,
  • wymagany rodzaj systemu oraz pożądany czas jego reakcji, w przypadku naruszenia określonej strefy,
  • sposób sterowania oraz stopień zautomatyzowania systemu,
  • ilość jednocześnie obsługiwanych zdarzeń,
  • zasięg transmisji sygnału,
  • forma szkolenia osób obsługujących system,
  • forma przeprowadzania konserwacji systemu.

Przeanalizowanie wspólnie z klientem powyższych kwestii pozwala nam na zaprojektowanie systemu w pełni odpowiadającego jego wyobrażeniom oraz wymaganiom. Jednocześnie krótki wywiad jest fundamentem do dalszych działań, w szczególności tych związanych z zaplanowaniem odpowiedniego sprzętu przy jednoczesnej minimalizacji kosztów niezbędnych urządzeń.

Poruszając kwestię urządzeń, jakie są wykorzystywane w tego typu instalacjach, należy zwrócić szczególną uwagę na fakt, iż wszystkie nasze rozwiązania oparte są o urządzenia najwyższej jakości, bo tylko takie są w stanie zapewnić długą żywotność systemu oraz satysfakcjonujące bieżące jego użytkowanie.

Wdrażane całościowe systemy telewizji przemysłowej pozwalają nie tylko na bieżący nadzór nad obiektem z danej lokalizacji ale również umożliwiają rejestrację obrazu i jego późniejszy przegląd niezależnie od miejsca pobytu. Proponowane przez nas rozwiązania oparte są o urządzenia najwyższej jakości spełniające jednocześnie wysokie standardy bezpieczeństwa.

Gwarantujemy bezpieczeństwo użytkowania, łatwość obsługi, obraz najwyższej jakości oraz możliwość pracy na zgromadzonym materiale archiwalnym. Instalowane przez nas systemy CCTV zagwarantują Państwu bezpieczeństwo oraz poczucie pełnej kontroli.

>
STRONA GŁÓWNA